دپارتمان آموزش و پژوهش گروه طراحی محیطی

کارگروه زبان تخصصی

لوگو کارگروه زبان دپارتمان آموزش و پژوهش گروه طراحی محیطی

فعالیت های کارگروه زبان در دو بخش کلی ترجمه و آموزش تخصصی زیان انگلیسی قابل دسته بندی است. در بخش زیان به ترجمه متون تخصصی رشته های مهندسی محیط زیست، معماری منظر، شهرسازی، معماری و مهندسی طراحی محیط زیست و …  از انگلیسی به فارسی و بلعکس پرداخته خواهد شد. در بخش آموزش نیز هدف گذاری اصلی دپارتمان برای آموزش تخصصی زبان کنکور کارشناسی ارشد و دکتری رشته های مربوطه می‌باشد.


الف- حوزه تخصصی تحت پوشش

رشته های تحت پوشش کارگروه زبان، دپارتمان آموزش و پژوهش گروه طراحی محیطی شامل موارد ذیل می باشد :

۱- معماری  و معماری منظر

۲- جغرافیا و برنامه‌ریزی شهری

۳- طراحی شهری

۴- مهندسی طراحی محیط زیست

۵- مهندسی فضای سبز

۶- مهندسی زیست‌محیطی(منابع طبیعی، عمران محیط زیست، آلودگی هوا، آب و فاضلاب)

۷- مدیریت،‌برنامه ریزی و آموزش محیط زیست

ب- خدمات

مهم ترین خدمات ارائه شده توسط این کارگروه در حال حاظر عبارتند از :

۱- ترجمه متن تخصصی از مقاله ها، کتاب ها

۲- ترجمه تخصصی چکیده پایان نامه و مقاله

۳- ترجمه تخصصی مقالات علمی-پژوهشی و  ISI از فارسی به نگلیسی و بلعکس

۴- برگزاری کلاس های خصوصی و عمومی آمادگی زبان کنکور کارشناسی ارشد و دکتری رشته‌های تخصصی مربوطه(ذکر شده در بخش الف)

۵- ترجمه کتاب

۶- برگزاری کارگاه های خصوصی و یا عمومی حل سوالات زبان کنکورهای ارشد و دکتری

ج- نحوه سفارش خدمات

ج-۱- خدمات ترجمه

تمامی ترجمه‌ها (از انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی) توسط خبره‌ترین متخصصان رشته‌های مربوطه صورت گرفته خواهد شد. سفارش های ترجمه متون تخصصی از مقاطع کارشناسی تا دکتری رشته های مربوطه و همچنین از چکیده تا کل کتاب پذیرفته می شود.

نحوه سفارش بدین گونه است که پس از ارسال متن مورد نظر از طریق ایمیل( envidesigngroup@gmail.com)  توسط کارفرما با شماره تماس های مرکز سفارش دپارتمان( ۳۳۳۴۷۶۸۱-۰۲۱ و ۰۹۱۲۸۳۶۶۴۰۳) تماس گرفته و کارشناس مربوطه را از ارسال و جزئیات سفارش مورد نظر اگاه می کند. پس از بررسی متن ارسالی توسط کارشناس مربوطه، صورت حساب و زمان تحویل پروژهبه صورت ایمیلی و پیامکی به اطلاع کرفرما خواهد رسید. در صورت تایید کارفرما و ارسال نیمی از مبلغ به عنوان پیش پرداخت،‌ کارشناس مربوطه ترجمه را صورت داده و متن ترجمه‌ شده برای کارفرما ارسال می‌گردد. پس از تایید کارفرما، مانده مبلغ پروژه به پرداخت خواهد شد.

نکته : محاسبه دستمزد ترجمه تخصصی بر حسب تعداد کلمه می‌باشد و سایر فاکتورهای کیفی می‌باشد و اندازه فونت و تعداد صفحات در آن تاثیر گذلر نمی باشد.تحویل متن به کارفرما به صورت متن فارسی و یا لانین تایپ شده می باشد.

ج-۲ – کلاس های آموزشی

در حال حاضر تنها دروه‌های خصوصی آموزش زبان کنکور و همچنین کارگاه های حل مسائل زبان تخصصی کنکور ارشد و دکتری فعال می‌باشد. در صورت تقاضای گروهی(حداقل ۵ نفر) امکان برگزاری کلاس های آمادگی کنکور زبان کارشناسی ارشد و دکتری نیز وجود دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *